WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2011 m. gegužės 7 d., šeštadienis

Spintos pamirštieji

Nors mūsų aprangoje dominuoja tam tikra stilistika, paprastai turime ir kitų stilių apdarų.


Kartais sportiškai besirengiančios merginos įsigyja ne vieną romantišką palaidinę, o romantikės spintos gilumoje laiko ryškius bliuzonus. Galiausiai atradus silpnos akimirkos pirkinį susimąstom, kur galėtume jį apsivilkti. Keletą akimirkų spoksom, tada sulankstom ir vėl pasidedam kažkur giliau iki kito karto.Tačiau yra drabužių, kurie tarytum kabliukai, skirtingus apdarus sukabina į vieną visumą. Tai universalai: džinsai, tamsių ir pastelinių tonų palaidinės (dažnai minimalaus dizaino ar klasikinės), taip pat minimalistinės suknelės ir švarkai.


Taip saugiai galime sukurti vientisą įvaizdį. Jei norisi originalumo, derinkime aštriai - ryškios spalvos, aktyvūs raštai ir skirtingos faktūros.

Rokerišką stilių paįvairins raukiniais puošta palaidinė. Vientisumą sudarys juoda klasikinė suknelė. Derinant priešingus stilius verta laikytis panašios spalvinės gamos.


Romantiški elementai tiks ir mėgstantiems sportinį stilių. Čia pravers tiesūs džinsai, įdomesni sportiniai bateliai. Kadangi stiliai nėra artimi, verta taip pat derinti panašias spalvas. Nesuklysite, jei rinksitės įvairius kavos, asfalto, pudros ir kitus švelnius atspalvius.


Kai norisi išbandyti šį tą įdomesnio, pasitelkite spalvas. Jei spintoje turite ryškų drabužį, prie jo derinkite kitą - dar ryškesnį. Juk visi žurnalai tendencijų skiltyje rėkte rėke, kad šį pavasarį ir vasarą valdo būtent spalvos! Keli aksesuarai taip pat gali būti iššaukiantys. Kiti - klasikinių ramių spalvų (juodos, pilkos, rudos, tamsiai mėlynos ir kt.)
Dar vienas būdas atrodyti kitaip - žaidimas raštais. Jei turite raštuotą drabužį, kurio, rodos, niekur nepritaikysite, ieškokite kito raštuoto vienišiaus. Pavyzdyje ir palaidinė, ir švarkelis - dryžuoti. Kartu jie atrodo moderniai. Tačiau, jei derintumėte prie švarkelio dryžuotą sijoną, komplektas atrodutų nuobodžiai, net senamadiškai. Vienoje vietoje sutelkta raštų gausa atrodys šiuolaikiškiau, nei tolygiai paskirstyta.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą