WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2011 m. sausio 16 d., sekmadienis

Stebuklų spintoje

Praėjusį pavasarį ekranuose sušvitusi "Alisos stebuklų šalyje" ekranizacija sulaukė daug dėmesio iš mados pasaulio. Ne vienas dizaineris puolė interpretuoti veikėjų įvaizdį. Nicholas Kirkwood'o aukštakulniai nusagstyti gėlėmis, rakteliais ir arbatos puodeliais žurnaluose pasirodo dar ir šiandien. Internete vis dar gausu įvairiausių aksesuarų Alisos tematika.

Artėjant paskutiniam žiemos mėnesiui savo spintas vėl galime praskaidrinti pasakiškais elementais. Daugiau spalvų, skirtingų faktūrų, mielų smulkmenų ir ryškių detalių. Tuo labiau, kad šį pavasarį grįžta Polka Dots taškeliai, kuriais papuošti naujo sezono modeliai atrodo itin žaismingai. Žinoma, raštai, stiliai, spalvos niekada negrįžta tokie patys kaip kadais. Pavasario naujiena ir Polka Dots interpretacijos - pasirenkamas objektas, sumažinamas ir ritmiškai išdėliojamas. Taip sukuriami nauji ir linksmi raštai, vienas žaviausių - Miu Miu vardo obuoliukais puoštas audinys.......................................................
Šiame filme išskyriau septynis įdomiausius personažus. Žinoma, kitų veikėjų ignoruoti negalima, nes ypač pasakose visi veikėjai yra svarbūs.

Alisa

Pradėti reikėtų nuo švelnios, tačiau drąsios merginos Alisos. Jos stilių turėtų rinktis romantiškos, mergaitiškos ir kūrybingos būtybės. Pastelinių spalvų gama, lengvi, plazdantys, raukti, sluoksniuoti audiniai ir taip pat viena iš sezono tendencijų - kaspinai. Nevenkite ir griežtesnių detalių - metalinių kniedžių, grandinėlių ar kitų papuošalų.


.....................................................
Karalienės
Tesiant mergaitišką temą, dar dvi veikėjos. Viena - beširdė širdžių karalienė, kita - absoliutus gėris - baltoji karalienė. Visiškos priešingybės, tačiau drabužinė be kontrastų nėra įdomi. Todėl mėgstančios įdomius derinius gali skolintis tiek vienos karalienės įvaizdį, tiek kitos. Mėgstančios niuansus, gali išsirinkti vieną, sau artimesnę. Širdžių karalienė panaši į femme fatale. Ryškiai raudonos lūpos, svaiginantys aukštakulniai, gundančios suknelės, rock stiliaus apranga ir aksesuarai. Elegantiškos damos turėtų nepamiršti skrybėlaitės ir derančių pirštinaičių. Tuo tarpu baltoji karalienė kur kas kuklesnė. Ledo atspalvių paletė, kurioje dera sidabriniai ar baltojo aukso papuošalai, įvairių atspalvių kristalai ir brangieji akmenys. Galite derinti ir auksinius aksesuarus , šviesiuose pilkšvuose ar rusvuose ansambliuose jie itin suskamba. Jei vengiate ryškaus makiažo (baltaplaukė karalienė tamsiomis vyno raudonio lūpomis įkvėpė ne vieną kūrėją), pasirinkite vieną kitą aršesnę detalę: tos pačios metalinės grandinės, kniedės ar baikeriams būdinga simbolika (kaukolės, kryžiai, durklai ir kt).

Ryški ir valdinga ar...
...kilni ir šarminga?.......................................................

Skrybėlius

Vienas kūrybingiausių personažų - Skrybėlius, galvos dangalų virtuozas. Pasipuošęs įspūdinga skrybėle, pasirišęs platų kaspiną ir it ugnis degančiais raudonais plaukais. Šio meistro stilius tiks toms, kurios nebijo būti kitokios ir išsiskirti pilkose gatvėse. Kuo daugiau įdomių detalių, sodrių raudonų, ugninių ir žemės atspalvių, netikėti deriniai (atkreipkite dėmesį į bendrą Skrybėliaus stilių ir veido grimą), blizgantys ir matiniai audiniai greta , kaspinai, gėlės, plaukų smeigtukai ir segės. Čia tiks net husariškas stilius su grandinėlėmis, šilkiniais kutais ir antpečiais. Nevenkite ir istorinių elementų - Viktorijos laikų papuošalų, aksesuarų, taip pat nėrinių.
....................................................................


Kiškis


Dar vienas kiek pakvaišęs veikėjas - zuikis. Nuolat skubantis, žvilgčiojantis į vieną iš savo nesuskaičiuojamų laikrodžių ir vis nerimaujantis. Būdingas paprastas klasikinis stilius, bet pavasarėjant jį verta pagyvinti spalvomis, odinėmis ir kailinėmis detalėmis. Man labai įstrigo didelės ir baimingos zuikio akys, tad parinktuose aksesuaruose dominuoja povo plunksnos, kurios, rodos, taip pat turi tą klausiamą žvilgsnį. Ir laikrodžiai laikrodžiai laikrodžiai! Jų per daug nebus... kaip ir laiko.

................................................................

Češyro katinas


Nežinia iš kur netikėtai atsirandantis katinas paperka savo gudria šypsena. Jei esate paslaptinga viliokė, šis hipnotizuojantis įvaizdis būtent Jums. Pagrindas - raštai. Katinas rainas, o Jūs rinkitės simetriškus ir ritmiškus marginimus. Labiausiai tiks visa, kas susiję su linijomis ir horizontalėmis. Rafinuotumo suteiks blizgi it sendinti metalai oda, prabangūs kailiai ir šilkai. Gilūs mėlyni bei žalsvi atspalviai, švelnūs ir duslūs pilki, taip pat juoda - tai Češyro katinas.......................................................

Broliai dvyniai


Du keisti ir įdomūs personažai, tai varžosi tarpusavyje,tai dirba išvien. Atrodo, kad iš tų brolių dvynių esame sudaryti ir mes - kartais klausom proto, kartais širdies, o retkarčiais darom išvadas pasikliaudami ir protu, ir širdimi. Tai smagus, žaismingas stilius, kuriame dominuoja baltos ir juodos derinys. Galima įpinti ir marinistinio stiliaus motyvų. Čia derės ir taškeliai, ir juostelės, gėlių žiedai ir kaspinėliai, klasikiniai, tačiau sumoderninti papuošalai. Svarbu spalviniai akcentai, kurie kontrastuotų su balta ir juoda.

....................................................................
Belieka patikėti pasakomis ir stebuklais, kuriais jau netrukus džiugins pavasaris.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą