WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. gruodžio 25 d., šeštadienis

I wish you a Merry Christmas

Už lango baltos pusnys, gausybė kalėdinių lempelių, šiltų šypsenų ir ta jauki šventinė nuotaika. Atėjus žiemai, dauguma susisupa į šiltus snaigėmis, elniukais ar kitais raštais išmargintus megztinius, apsimauna šiltus batukus, užsimaukšlina kailines kepures ir patraukia į miestą karšto vyno.

Šiandien šventiškai nusiteikusios grupelės pasipylė po visą senamiestį. Žmonės stoviniavo aikštėse, rinkosi bažnyčiose. Bernardinuose visi tradiciškai prilipo prie asiliuko ir keturragių ožių gardelio, Katedroje aukojo žvakeles ir apžiūrėjo tropikų prakartėlę, Jonų bažnyčioje klausėsi pamaldų, o Reformatuose - giedojo. Kiti su kompanijomis susibūrė kavinėse besišildydami karštaisiais gėrimais ar kuo stipresniu.

Paprastai per Kalėdas visi tikisi to pūkinio sniego, kuris lengvai krinta iš naktinio dangaus sukurdamas tikrą šventinę dvasią. Deja, šiais metais, atėjus pirmosioms šventėms, iki tol karaliavusi žiemiška žiema pradėjo tirpti. Todėl gatvėj, pastaruoju metu, vis daugiau praeivių žingsniuoja apsiavę autus ar guminius batus, pasipuošę storo mezgimo kojinėmis ar getrais su kailiuku. Toks pasirinkimas puikus - ir sausa, ir šilta, ir stilinga.

Keletas variantų su ryškiais megztiniais ir kailio detalėmis. Taip pat trys pasiūlymai avalynei. Patogūs ir šilti žemapadžiai ar platforminiai aulinukai - snieguotoms gatvėms, ilgiems pasivaikščiojimams. Gražūs kailiu dekoruoti aukštakulniai - kai atneša nuo durų iki durų. Guminiai aulinukai - pavasarėjančiai žiemai.
Linksmų ir jaukių Kalėdų! :}
Yours Joyfully,
Fashionguillotine
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą