WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugsėjo 2 d., ketvirtadienis

Rudens bučiniai

Pasižvalgiusi po podiumų užkulsius grįžtu su makiažo tendencijų tęsiniu, šįkart apie lūpas. Visas mados pasaulis klega apie tamsius ir sodrius tonus. Tačiau ne kiekviena gali dalintis tamsiai violetiniais bučiniais savo aplinkoje. Tad patarimai ir drąsioms, ir kuklesnėms.

Drąsiausioms

Kolekcijų pristatymus sparčiu žingsniu užkariauja raudona. Pirmieji raudonos potepiai jau ankstyvą rudenį, vėliau, pavasarį ir vasarą ši spalva nuginkluos visų spintas. Esame įpratę, kad raudona spalva tiesiogiai asocijuojasi su lūpomis. Neskubėkime, rudens makiažo paletėje raudonoms lūpoms skirta nedidelė kertelė. Daug paklausesnės bus tamsiai bordinės, violetinės, net juodos, raudonųjų vynuogių, trešnių ar baklažano spalvos lūpos. Raudonos - klasika, bet tamsios ir sodrios - geidžiama šaltojo sezono tendencija.

Švelnesnėms

Jei nenorite ekstravagantiško įvaizdžio, rinkitės savo lūpų spalvai artimų tonų matinius dažus. Vienoms tiks švelnios rusvos, persiko, rausvesnės gamos, kitoms - kiek tamsesnės, slyvų ar prislopintos bordinės. Taip pat galite rinktis ir visiškai šviesias, odos spalvos lūpas. Tokios lūpos atrodys gaiviai, neapsunkins makiažo, galėsite išryškinti akis. Tuomet naudokite tamsesnius pilkus ar rudus šešėlius, juodą akių pieštuką bei tušą.Rudenį pamirškite blizgius bučinukus. Vasaros žurnaluose modelių lūpos buvo padabintos mažyčiais blizgučiais, žvilgančiomis detalėmis. Įvairūs kosmetikos namai siūlė lūpų blizgesio efektą suteikiančius lūpdažius. Šį rudenį karaliauja paprastumas ir natūralumas, kaip minėjau, geriausias pasirinkimas - matiniai lūpų dažai. Žinoma, išskirtinėmis progomis makiažas gali būti kur kas ryškesnis. Nepamirškime, kad laukia ir švenčių metas, tad ar verta išsipustyti jau dabar.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą