WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 30 d., pirmadienis

Rudens makiažas >> AKYS

Kai prisėdau paieškoti informacijos apie rudens makiažo tendencijas, nusivyliau. Vienas kitas straipsnis, mažai konkretumo, daug kur ir iš tuščio į kiaurą. Nusprendžiau: verčiausia pačiai padaryti išvadas žvelgiant į rudens/žiemos (2010-11) kolekcijų pristatymus. Tačiau čia neminėsiu mados namų vardų ar dizainerių, nes, pripažinkim, skaitant straipsnį tai vargina. Taigi, kuo papildyti kosmetinę ateinančiam sezonui?

Klapt, klapt

Šį rudenį akys nebebus tokios rėkiančios kaip anksčiau. Svarbiausia, dar iš vasaros užsilikusi tendencija - natūralumas. Kaip pasakė O. Waildas"<...>tampame paprasti kaip vaikai, o juk tokie ir turėtume būti". Daugiau šiltų ir natūralių tonų: įvairios rudos, rusvos, smėlio, kavos tonai, šventiškiau - auksas ar bronza. Taip pat neapsiriksite pasirinkdamos šaltesnį metalą - sidabrą ir pilkų tonų variacijas. Tačiau, neužgoškite savo žavesio gausybe šešėlių. Užtenka tik šiek tiek paryškinti akis, kad žvilgsnis taptų gyvesnis ir paslaptingesnis.

Jei vis dėlto negalite be spalvų, rinkitės rudeninių lapų atspalvius. Bet jų tokia gausybė! Tiesa, nepasiklysite, jei dėmesį atkreipsite į nuauksintus, tamsiai geltonus ir ryžtelėjusius. Norisi atrodyti kitaip? Paryškinkite apatinius vokus tamsesniu, bet šiltu tonu: karamele, bronza, slyvų raudoniu. Galite pažaisti kontrastais, bet toks makiažas ne kasdienai.
Dar viena tendencija: šeštasis dešimtmetis. Tad kaip tais laikais galite virš blaksienų plunksnele nupiešti pailgintą juodą liniją šiek tiek užriestais galais. Tuomet akims ryškinti rinkitės pilkus asfalto tonus. Gyvumo žvilgsniui suteiktų pašviesinti vidiniai vokų kampučiai: šviesiai rusvos, kapučino, pieno putos ar kiti įvairesni baltos atspalviai.

Vasarą topuose karaliavo labai šviesūs, beveik nepastebimi antakiai. Orams šaltėjant, antakių tendencijos verčiasi aukštyn kojom. Dabar geidžiami ryškūs ir vešlūs antakiai, dažniausiai veide dominuoja kaip tik jie. Jeigu antakiai nėra stiprioji vieta, rinkitės tamsias lūpas, apie kurias papasakosiu kitame straipsnyje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą