WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 1 d., sekmadienis

Mintis švarko atlape

Šį kartą kviečiu prisiminti dar vieną grožybę iš brangenybių skrynelės - segę. Galbūt kai kuriems tai jau atgyvenęs močiučių aksesuaras ar per konservatyvus papuošalas, kitiems - neišsenkančių idėjų ekranėlis.
Segės lipdomos ties petimi, tačiau šiandien galime jas tvirtinti ir prie avalynės, rankinių, diržų ar galvos apdangalų. Nebūtina apsiriboti viena puošmena. Segių ansamblis kuklią suknutę gali paversti vakaro pažiba, žinoma, reikėtų neprarasti saiko.

Rudens sezonu grįžta oldschooliniai švarkai su atvartais, tai ideali terpė atsiskleisti segių grožiui. Šie grakštūs aksesuarai turėtų atsidurti ne tik moterų skrynelėse, bet ir tarp vyriškų aksesuarų. Būtent vyrai rudens ir žiemos metu demonstruos prabangą atlapuose. Pirmąją vyrišką segę pagaminau prieš porą metų tėčiui. Dar ir šiandien ji puošia žieminį paltą. Bet netrukus vietą teks užleisti naujosioms - negailėsiu plunksnų ir metalo.


Nepatarčiau persistengti su kailiu. Pastaruoju metu išpopuliarėjusios kailinės segės balansavo ant prastos reputacijos ribos. Elementus segėje būtina gerai apgalvoti, kad jie neužgožtų vienas kito, kad medžiagos derėtų ir tiktų prie aprangos. Nes mažiau - vis dar daugiau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą