WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 1 d., sekmadienis

Kuo stambiau, tuo geriau

Pakilus pavasariniams vėjams, ant kaklo nepajudinami stūksojo masyvūs vėriniai. Nuo inkrustuotų brangiaisiais akmenimis iki suvertų iš gausybės grandinėlių. Vasarą itin išpopuliarėjo stambūs gėlių žiedai ir įvairios augmenijos variacijos. Vėriniuose mados namai jungė metalą su akmenimis, kaspinais, oda ar medžio detalėmis. Elemantai žavėjo gausa ir vienas kito papildymu. Pavasariui skirti podiumai tviskėjo nuo aukso, sidabro ir krištolo.

Šių metų rudens kolekcijose taip pat išlieka masyvių kaklo papuošalų tendencija. Tiesa, spalvos šaltesnės, o elementai nebe tokie kontrastingi. Dabar žaidžiama metalinėmis detalėmis, jungiami įvairūs žemės tonų ir metalo atspalviai.

Pamažu artėjant šaltesniems orams, blizgias kaklo grožybes pakeis šiltos kutuotos skaros ir kailinės detalės. Bet diskutuoti apie tai dar per anksti. Kol orai geri, galime drąsiai segtis stambius vėrinius ir prie lengvučių suknelių, ir prie maudymosi kostiumėlių.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą