WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 5 d., ketvirtadienis

Iškyla ant ežero kranto

Nakvynei prie ežero reikėtų pasiruošti iš vakaro. Kadangi aš likus pusvalandžiui iki išvykimo ėmiau grūsti daiktus, dalis jų visai išgaravo iš galvos. Rezultatas nedžiugino - drabužių buvo per daug, o miegoti teko be miegmaišio. Jis liko gražiai supakuotas su pagalve kambario pasienyje. Kiek pamenu, pritrūko ir kortų, bet, ačiū Vikutei, jos atsirado (ir, zuikeli, nepamiršk jų atsiimti - lauksim, kelią žinai=:). Žibintuvėlis taip pat liko namuose, bet šiuolaikiniai telefonai gali beveik viską. Tas pats telefonas užfiksavo ir rytinį lavašo bei paprikos darkymą beviltišku plastikiniu peiliuku. Peilį reikia turėti gerą, bent jau metalinį... Ką dar pamiršom? Mmmmm..., popierinių rankšluostėlių ar vienkartinių nosinaičių reikėtų paimti sau ir draugui. Visa kita, rodos, turėjome.
O dabar apie tą inventorių, kurio buvo per daug: apranga.

1. Išvykos avalynė

Svarbiausia, kad avalynė būtų patogi ir nenutrintų pėdų. Lipti į vandenį su mazoliais bus skauda. Kartais ežeruose ir šuniukai išsimaudo, ir... ... ...užkrato mažiausiai reikia. Taigi, sportiniai bateliai, plokščiapadės basutės (kuo mažiau dirželių, nes jie gali trinti) arba paplūdimio šlepetės būtų kaip tik. Taip pat reikėtų prisiminti, kad ežerų pakrantės nėra labai švarios, todėl praktiškiausia rinktis tamsesnės spalvos avalynę. Arba bent jau tą, kurios nebūtų gaila. Dar viena galimybė - guminis apavas. Įsispyrus į guminius sandalus nebaisu ir po ežerą pabraidžioti. Nuplauti jie greitai džiūsta, todėl visada liks švarūs.

2. Drabužiai

Vėl pirmenybė patogumui. Kam jaukiau suknutės, o kam - šortukai ir marškinėliai. Nors šiandien itin madingos ilgos suknelės, išvykoje jos nebus praktiškos (ypač nubėgus į miškelį). Verčiau rinktis laisvą trumputę tuniką ar suknutę. Šortai ir palaidinė taip pat geras derinys, tačiau jų sąjunga - kombinezonas džiaugsmo neatneš. "Ant bangos" esančius gėlėtus trumpus kombinezonus reikėtų patausoti miestui. Gamtoje neverta sukti galvos dėl drabužių įmantrumo, svarbiausia - mėgautis poilsiu. Na, jei norisi neatsilikti nuo naujausių tendencijų, džinsiniai, pabrizgę su išlindusiu pamušalu šortukai ir papuoš, ir bus patogūs. Žinoma, rinktis šviesaus audinio nereikėtų. Tamsesnis džinsas kur kas praktiškiau.

Vakarui reikėtų nepamiršti ilgų kelnių ir kardigano ar džemperio. Taip pat praverstų ir šilta skara, kartais iki visiškos laimės prie laužo tik jos ir trūksta. Jei vakaras labai šiltas ir ilgos kelnės, džinsai ar megztukai - per sunkūs drabužiai, nepamirškite purškiuko nuo uodų (šį kartą sužinojau, kad saugotis reikia tik uodžių, mat uodai vyrai kraujo nesiurbia).

Taigi, svarbu: pasirinkti natūralius audinius (medvilnę, liną ir kt.), kad neperkaistumėte; apgalvoti spalvas, kad netektų gailėtis dėl išteptų drabužių; prisiminti apie judėjimo laisvę - drabužiai neturi varžyti. Ir nepamirškite, kad orai būna permainingi.

3. Aksesuarai

Išvykoje tikrai neprireiks papuošalų, stambūs karoliai ar auskarai efektingai atrodys tik paplūdimyje. Gamtoje tokie aksesuarai gali likti nesuprasti. Verta pagalvoti apie tai, kad kuo daugiau turto, tuo didesnė tikimybė jį pamesti, kur nors užsikabinti ar suniokoti. Todėl aksesuarai tebūna patogi rankinė - krepšys (vasaros topas kaip visada - pinti ) ar kuprinė, kepurė ar skara, akiniai nuo saulės.
4. Maudymosi kostiumėliai

Tai bene svarbiausias drabužėlis, kurio prireiks išvykoje. Juk nesinorėtų laukti nakties, kad galėtumėte pasipliuškenti, jei palikote mauduką namie. Šį kartą svarbiausia, kad maudymosi kostiumėlis jums tiktų ir patiktų. Žinoma, patogesnis variantas - dviejų dalių kostiumėlis. Tokį lengviau persirengti, taip pat jis greičiau džiūsta. Šią vasarą itin madingi karpyti vientisi maudukai arba įvairiai marginti bikiniai. Pagalvokite ir apie galimybę įsigyti neutralios spalvos kelnaites. Prie jų lengvai galėsite derinti įdomesnio kirpimo ar audinio liemenėles. Taip sutaupysite ir turėsite keletą žavių variantų.
Taigi, peržvelkite savo kelioninį krepšį ar nieko nepamiršote. Ar pasiėmėte būtent tai, kas reikalingiausia ir praktiškiausia. Dabar jau galite šokti į automobilį, pasirūpinti gėrimais ir užkandžiais. Nepamirškite auksinės taisyklės - svarbiausia linksma kompanija. Smagaus poilsio!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą