WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 12 d., ketvirtadienis

Fashion duo

Čia nerasite informacijos apie vieno garsiausių duetų Dolce&Gabbana kūrybą, nepasakosiu ir apie brolius dvynius kuriančius "Dsquared2" vardu, apie juos ir taip daug kalbama. Pasidairykime įdomesnių, gal ne tiek naujų, bet ne visai žinomų vardų.

Rag & Bone

Amerikiečiai Marcus Wainwright ir David Naville "Rag & Bone" vardą įkūrė 2002 metais. Pagrindinė jų mintis buvo kurti drabužius, kuriuos žmonės mielai dėvėtų kasdien. Abu, neturėdami profesinio išsilavinimo drabužių dizaino srityje, itin susidomėjo džinsiniu audiniu, jo gamybos technologijomis ir panaudojimu. Apsuptas gausybės pagalbininkų duetas darbą pradėjo Kentukio valstijoje. Dėl didelės kompanijos pagalbininkų jų gaminiai tapo itin kokybiški ir patvarūs.

Šiandien "Rag & Bone" kuria ir vyrams, ir moterims. Kiekvieną sezoną dizaineriai derina klasikinius audinius su naujausiomis technologijomis. Taip pat jie bendradarbiauja su įvairiais tradicinių amatų atstovais, kurie kolekcijose pritaiko laiko patikrintas technikas.

Šis duetas yra gavęs ne vieną prestižinę nominaciją ar apdovanojimą mados pasaulyje. 2010 metais "Rag & Bone" CFDA vardu buvo pripažinti metų vyrų mados kūrėjais (Menswear Designers of the Year by the CFDA). "Rag & Bone" - tai sparčiai populiarėjantis vardas, po kuriuo slypi ypatingi gaminiai, prienami ne kiekvienam.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą