WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 18 d., trečiadienis

European Fashion Designer Competition 2010

Gana keistai jaučiuosi spausdama "naujas pranešimas". Jis tikrai nėra naujas, tačiau norėdama padėkoti savo merginoms (Linai & Rūtai) ir dėstytojai (Agnei) šį bei tą prisiminsiu. Vasaros pardžioje dalyvavome tarptautiniame konkurse "European Fashio Designer Competition 2010". Savo idėjas pateikė per 40 dalyvių iš Ispanijos, Italijos, Graikijos, Jungtinės Karalystės ir kitų Europos šalių.

Prasidėjus šiltiems orams, freekinom įvairiausiais sumanymais, galimybėmis ir vizijomis - nuo medžio plokštės platformų pjaustytų lazeriu iki begalinės transformacijos ir nenusakomų objektų. Susitikimus prie kavos puodelio lydėdavo fotoaparastas ir šūsnis eskizų, kuriuos karpėm ir montavom vienus su kitais. Plačiau apie tai sužinosite perskaitę žinutę, kurią įkėlė VDK štai čia: http://www.facebook.com/note.php?note_id=149100288435549/note.php?note_id=149100288435549. Džiaugiuosi, kad pavyko patekti tarp 10 finalistų. Tikiuosi, kad ateityje mūsų idėjos kelsis iš popieriaus lapų ir žingsniuos podiumais.

Dar kartą sakau AČIŪ šaikai su kuria dirbau ir kviečiu peržvelgti rezultatus.
Skanaus!


2 komentarai:

  1. Jūs tikros šaunuolės!!! Vien tai, kad dalyvavote šiame konkurse - jau pergalė. Vien tai,kad tokio lygio renginyje patekote į dešimtuką,jau yra dviguba Pergalė. O podiumai jums dar prieš akis- tikėkite tuo. Sveikinu, Vaidile, tave :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū tėt, pasveikinimą dalinu į 4 lygias dalis visoms

    AtsakytiPanaikinti