WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 12 d., ketvirtadienis

Dublis 4 >> karpytoji mada (visiems)

Karpyti, pjaustyti audiniai atsirado dar renesanso laikais (XV-XVI a.). Ši mada suvešėjo Vokietijoje apie 1500 metus. Audiniai būdavo suraižomi mažais rėželiais. Pro juos ištraukiami apatiniai drabužiai (šį pavasarį senąją tendenciją buvo galima išvysti ir ant podiumų, vieni geidžiamiausių buvo mini šortukai, su išlindusiais kišenių pamušalais).

Mūsų laikais audinių raižymo būdų jau nebesuskaičiuosime - jie karpomi, plėšomi, įpjaunami, megztuose drabužiuose paleidžiamos akys ir t.t. Anksčiau tokius drabužius dėvėjo ant gausybės kitų - apatinių. Šiandien, šiltuoju metų sezonu, karpyti audiniai gražiausiai atrodo ant nuogo kūno.

Dažniausiai plėšyti drabužiai derinami prie gatvės stiliaus aprangos: nubalinti džinsai, sportbačiai, odinės striukės, džemperiai, gobtuvai ir kt. Tačiau yra ir itin elegantiškų karpyto audinio suknelių su kuriomis damos vakarėliuose atrodys pritrenkenčiai.

Karpyta mada - tai ne tik drabužiai, tai ir papuošalai, rankinės, avalynė. Kol mūsų dar nepalietė rudeninis šaltukas, karpytos odos apavu galime drąsiai žygiuoti į miestą. Šaltesniems orams skylėtus apdarus ir aksesuarus galima derinti su mezginiais arba prisiminti renesansą - drabužius sluoksniuoti .

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą