WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 11 d., trečiadienis

Dublis 3 >> leopardo raštas (joms)

Leopardo dėmės podiumuose šmėžuoja nuolat. Šį rudenį jos grįžta ne tik įprastų rudų atspalvių, bet ir naujų - pilkų, bordo ar pudros. Pavasarį dėmės bus ryškesnės - rausvos, violetinės, geltonos, žaliai mėlynos ir raudonos.

Kadangi šis marginimas ir taip jau yra įmantrus prie jo siūlau derinti neutralių atspalvių drabužius - smėlio, pilkus, juodus, taip pat kitas tamsesnes ir subtilesnes spalvas. Rudenį žengsite koja kojon su mada , jei rinksitės leopardo dėmėmis puoštus aksesuarus: avalynę, rankines, šalius, pirštines ir kt. Šie itin tiks prie dar vienos rudens tendencijos - odinių drabužių.

P.S. Neperpildykite savo garderobo leopardo raštu puoštais drabužiais ir aksesuarais. Riba tarp subtilumo ir vulgarumo labai trapi. Jei derinate skirtingų spalvų šio marginimo daiktus, atkreipkite dėmesį į audinių faktūrą, gaminimo techniką, taip pat dėmių dydį.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą