WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. rugpjūčio 10 d., antradienis

Dublis 2 >> militaristinis stilius (jiems)

Pavasario/vasaros, taip pat rudens kolekcijose vyrams siūlomas karinis stilius su skautiškais ("Dsquared2"), aviatoriaus ("Burberry Prosum") elementais. Prie military derinamos ir rokerio aprangos detalės: odinės kelnės, ilgi auliniai batai su masyviomis sagtimis, odiniai aksesuarai dekoruoti kniedėmis. Įmaišoma ir šiek tiek safario: smėlynų atspalviai, plonyčiai kardiganai, didelės skaros, sandalai ir kiti priedai.


Kai kuriuose drabužiuose kartojasi ir Carinės Rusijos tema, pradėta D&G dar prieš keletą sezonų. Tiesa, anksčiau italų duetas vyriškus švarkus dekoravo apsiuvais, antpečiais, įvairiomis emblemomis. Dabar tam tikri aprangos elementai spausdinami ant audinio, pvz. husaro švarko susegimas, ordinai, papuošimai.


Prie military švarkų derinami ir ilgi, ir trumpi plėšyti džinsai, kelnės pažemintu klynu, kostiuminės kelnės paraitotais galais. Aprangos paletėje pinasi juoda, asfalto, šviesiai pilka, tamsiai mėlyna, chaki, žemės spalvos, dykumų tonai. Dekoras ir akcentai - kur kas ryškesni: raudoni, geltoni, bordiniai taip pat įvairaus mėlio.
Šį sezoną vyrai gali derinti ir maišyti visus grubesnius stilius (military, rock, punk, aviator, safari ir kt.) su klasikiniu. Kiekvienais metais vyriškosios mados pažiūros laisvėja ir spintose atsiranda vis daugiau originalių derinių. Reikėtų nepamiršti ir vyriškų rankinių, kurių dauguma (Lietuvos vyrų) dar vengia.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą