WELCOME/ BIENVENUE/ WILLKOMMEN/ BIENVENIDOS/ BENVENUTO/ באַגריסן

Sveiki atvykę į Fashcloud'ą. Tikiuosi, kad rasite naudingos informacijos. Mielai lauksiu komentarų, nes Fashcloud'as nestovi vietoje - tobulėja kartu su skaitytojais. Pastabas galite rašyti ir skype: waidalanderis arba el. paštu: vaidile.vmv@gmail.com

Welcome to Flashcloud. Hope that you'll find usefull information. Because of you Fashcloud blog is improving on information. Waiting for comments. Also you can write on skype: waidalanderis or e-mail: vaidile.vmv@gmail.com

2010 m. liepos 26 d., pirmadienis

Stichijų deriniai

Žinome, kad egzistuoja 12 Zodiako ženklų. Pagal stichijas jie skirstomi į 4 grupes: ugnies (avinas, liūtas, šaulys), žemės (ožiaragis, jautis, mergelė), vandens (žuvys, vėžys, skorpionas) ir oro(vandenis, dvyniai, svarstyklės).

Ugnis
Kaip ir ugnis, žmonės, gimę po avino, liūto ar šaulio ženklu, yra itin temperamentingi. Juos valdo energija ir emocijos. Greita reakcija, optimizmas, agresijos pliūpsniai, ryžtas, aistra ir drąsa -ugnies ženklų ypatybės. Kadangi ne visi žmonės 100% liepsnelės, nebūtina nuo galvos iki kojų apsivilkti raudonai (nors 2011 pavasarį ši tendencija itin išryškės). Užtenka ir vieno ar kelių išskirtinių aksesuarų, kad uždegtumėte kitų žvilgsnį.
Žemė
Šie žmonės tiki sunkiu darbu, yra praktiški, itin patikimi ir atsakingi. Jie vertina nuoširdumą ir ištikimybę, linkę rūpintis kitais. Tačiau kartais "žemiečiai" gali pasirodyti nuobodūs, todėl jiems reikėtų nevengti spalvų ir linksmybių, nebijoti išsiskirti iš minios. Žemės ženklai jaukiausiai jaučiasi įsisupę į rusvų tonų, natūralių audinių drabužius. Jiems pasisekė, nes šį rudenį kupranugario spalvos paltukai iš natūralios vilnos bus vieni iš geidžiamiausių.


Vanduo
Tai labai jausmingi žmonės, kartais gyvenantys savo uždarame pasaulyje. Kūrybingi, gana taikūs, dažnai prisiriša prie kitų. Vandens ženklai nelinkę pyktis, tačiau įvykus ginčui tampa itin aršūs. Vanduo jiems - tarsi antras kvėpavimas, todėl dažniausiai ilsisi prie ežerų, jūrų ar upokšnių. Tarytum vilnijantis vanduo šiuos žmones traukia lengvų, krintančių ir aptakių formų drabužiai. Dažnas neatsispiria ir įvairaus mėlio atspalviams: nuo dangiškos iki žaliai mėlynos. Taip pat mėgsta netikėtas aprangos detales, kurios atskleidžia jų kūrybines galias.


Oras
Oro stichijai priklausantys žmonės nėra pastovūs. Jie linkę dažnai keisti nuomonę, yra lengvabūdžiai ir mėgsta flirtą. Tai labai draugiški ir bendraujantys asmenys, dažnai kompanijos sielos. Taip pat dauguma šių žmonių yra tikri intelektualai. Šiai grupei tiktų ir konservatyvokas, griežtesnis stilius, ir vėjyje besiplaikstantys, perregimi audiniai. Bazinių drabužių spalvos neturėtų rėžti akies: lengvas metalo žvilgesys, balta, odos, smėlio spalvos, paršelio rausvos ar pieno putos atspalviai. Žinoma, akcentai gali būti ryškesni. Prie švelnios paletės itin dera brangieji akmenys ar įvairių spalvų krištolo akmenukai, blizgios detalės.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą